تابلوهای بزرگ بر دیوار خانه چگونه جای میگیرند.

در ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اتفاق افتاده است که شما با تابلو نقاشی یا عکاسی بزرگی روبرو شوید و در آن لحظه مجذوب آن شوید.علاقمند شوید که آن را در خانه خود داشته باشید .اما پس از مدتی به این فکر می افتید که تابلوی به این بزرگی را کجای خانه نصب کنم.

دکورباشی بر آن شد تا تصاویری از تابلوهای بعضا گرانقیمت را در محل نصب به شما نشان دهد.

در نگاه کردن به تصاویر ذیل به این دقت کنید که چگونه تنالیته رنگ از تابلو بیرون آمده و بر رنگ دکوراسیون اطراف خود تاثیر گذاشته است و در بعض موارد بافت و حتی حجم نقاشی شده نیز به دکوراسیون محیط سرایت کرده است و درجاهایی مفهوم تابلو با محیط یکی شده است.

artwork-inspired-living-room-decor artwork-in-the-living-room-inspiration bold-living-room-wall-art-inspirationcolorful-living-room-with-art eclectic-artwork-in-the-living-room eclectic-living-room-art-ideasfull-wall-mural-in-the-living-room geometric-artwork-interior-design-ideas geometric-living-room-artworklarge-wall-art-in-interior-design minimalistic-living-room-artwork modernist-wall-art-ideassimple-living-room-wall-art-ideas spongebob-pop-art-interior-decor steve-jobs-living-room-arttall-artwork-for-high-ceilings

۱ دیدگاه برای این مطلب موجود است

  1. مصطفی گفت:

    نکته این تصاویر سادگی و هماهنگی همه چی با همه چیه ، این ها همه طراحی شده و فکر شده س ، خانه های ما پر از عناصر نا هماهنگ و شلوغی بی مورد و بی مفهومه ، یه همچین تابلوهایی در خانه های ایرانی بیشتر از زیبایی به شلوغی فضا اضافه می کنه . . .
    هنوز نفهمیدم که واقعا علاقه داریم خونه هامونو پر از عناصر و جزئیات عجیب و غریب بکنیم یا از شلوغی ذهن و روان و پریشان حالیمون ناشی میشه یا از این که درکی از هماهنگی و تناسب نداریم چون آموزشش رو ندیدیم ؟
    در یه مواردی از این تصاویر واقعا انگار مبلمان از تابلو بیرون اومدن ! رنگشون و شکلشون حتی .
    تابلوها برای فضا کشیده شدن یا این که درست انتخاب می شن ؟

دیدگاهی بگذارید