دکورباشی

مجموعه دکورباشی با همکاری و نمایندگی شرکتهای معتبر با بهره‌گیری از کادری مجرب در زمینه معماری و دکوراســیون داخلی و اجرا، شامل، کابینت آشپـزخانه، کمـد، طراحی و اجرای دکوراســــیون هتـل، نمایشگاه و فروشـگاه ،مبلمان اداری، پارتیشن‌بنـدی و دیـگر محـــصولات ســفارشی با استـفاده از قطعات MDFبا روکش PVC، MDF با روکش چــوب طبیعی، MDF با رنگ پوششی و تمام‌چوب در طرحها و رنـگ‌های مختلف با بهــره‌گیری از مواد اولیه اســتاندراد توانـسته طی پانزده سال گذشـــته به سطــح قابل قبولی از کیفیت دست یابد.این مجــموعه مبدع مشـاوره حضوری و مجازی در زمینه دکوراسیون میباشد .برای استفاده خدمات دکورباشی از وب سایت و اینستاگرام مجموعه بازدید نمایید.

کابینت آشپزخانه کلاسیک:

کابینت کلاسیک دارای درب ها و تاج هــایی هستند با جزئیات و ابــزار خوردگی هایی زیاد همراه با دستگیره هایی پر نقش و نگار و با حجم بالا تا بسیار پر شکــوه و پر عظمت جلوه کنند . کابینت هایی که ساختار آنها چهار چوب هایی قابل مشاهده است و عمــدتا در هایی نقش برجسته دارند زیبایی بســیار زیاد و همچنین حس قرار گرفتن در یک آشپــزخانه سلطنتی را به بیننده القا میکنند . یکی از مـهمترین ویژگی های اجــرایی کابینت کلاسـیک ایجاد کردن فضایی است که در آن حس صمیمیت و نوستالژیک پدیدار شود اصلی ترین مــشخصه در طـراحی آشپزخانه کلاسیــک درب هایی ابزار خورده و متــنوع ، سرستون هایی که منبت کاری های زیادی روی آن انجام شده است.

کابینت آشپزخانه مدرن:

کابینت ها ستون فقرات یک آشــپزخانه هستند و اندازه و طرح ها، پیــکربندی کابینـت ها را تشکیل می دهند. در طراحی کابینت های مدرن علاوه بر رعایت این اصول به یکپارچگی درب ها و قرارگــیری آن ها در قاب مشــخص اهمیت دارد. هــنگامی که درب ها بسته است مرزی بین کابینــت ها به چشم نمی خورد و فقط خط باریکی بین پنل های افقی درب هاست که ابعاد کار را نشان می دهد. همچنین کابینت مدرن نسبت به کابینت کلاسیک نیازمند فضای کمتری هستند و ارتـفاع آنها کمی کوتاه تر از نوع کلاسیــک آن هاست.دستــگیره های کابینت مدرن معـمولا ساده می باشد و حتی گــاهی اصلا دستگیره ای بکار نمی رود که در آن صورت درب کابینت ها با کمی فشار بازو بسته می شوند.

کمد لباس و کلوزت:

ایجاد یک کمد لباس کاربر پسند نیاز به تفکر و برنامه ریزی دارد ، اما ما به شما کمک میکنیم طراحی مناسب برای هر فضا در خانه خود را ایجاد نمایید.مســاله قابل تامل این است برای استفاده بهینه از فضا احتیاج به سیستم های کـاراتـر برای کمـدها کاملا محسوس می باشد. امروزه کمدها دیگر انـبار لباس و وسایل نیستند بلکه یک سیستم نظم دهنده به محیط زندگی می باشند.دکــورباشی به شما کمک میکند تا کمدهای اتاقتان چیدمان، جداکننده، رگال و کشوهای شخصی داشته باشد و مطابق با سبک زندگی شـما باشد.

بازسازی و نوسازی ساختمان:

عملیات بازسازی و نوسازی از جمله مواردی می باشد که به نیروی متخصص و مجرب نیازمند می باشد چه از نظر داشتـن دید زیبایی شناسـانه و چه از نظر محاسبه نیروهای وارده بر ســازه و ساختمــان نیاز به تخصص و تجــربه بالا دارد. سپردن این گونه عمـــلیات ها به بنـاها و کارگــران ساختمانی در اکثر موارد به دوباره کاری ختم و یا نتیجه حاصل شده با تصورات فرد متفاوت و باعث دلسردی کارفرما نسبت به پروژه می شود.از این رو مجموعه دکورباشی از اولین اقـدامات طراحی و محاســبه تا پایان که عملیات دکوراســیون و چیدمان می باشد، از نیروهای متخــصص و مـجرب استفاده می نماید.

راه تماس با ما

۰۲۱-۸۸۵۲۵۱۰۸